Jakub Purej - Svatební a portrétní fotografie Zgorzelec a Dolní Slezsko

Blog

Svatba na Silvestra - 20. května 2024

Svatba na Silvestra

Silvestr je především spojován s bujarou zábavou, loučením se s minulým rokem a vítáním nového. Může být lepší způsob vstupu do Nového roku než složení manželského slibu milované osobě? Velkolepá svatba v doprovodu hudby a tance je skvělým dárkem pro hosty a zárukou báječně stráveného času mezi blízkými. V takové atmosféře jsem měl tu čest fotografovat svatbu úžasného páru, který si pro tuto významnou událost vybral poslední den roku 2022.

číst dál

Valentýnské zimní zásnubní fotografie - 20. května 2024

Valentýnské zimní zásnubní fotografie

Dobrý den znovu. Dnes to bude zimní a romantické. To proto, že skončila valentýnská soutěž, kterou jsem uspořádal společně s portálem zinfo.pl ze Zgorzelce.

Tři zamilované páry vyhrály valentýnskou zásnubní fotosession v této soutěži.

Každý pár si vysnil jinou romantickou fotosession, každá fotosession proběhla na jiném, zajímavém místě...

 


číst dál

Svatební fotografie Magdy a Andrzeje - 20. května 2024

Svatební fotografie Magdy a Andrzeje

Je čas na nový příspěvek s další dávkou fotografií - tentokrát se přesouváme do Wambierzyc, kde se brali Magda a Andrzej. Myslel jsem si, že tentokrát vám představím kompletní svatební fotoreportáž z kostela, ale v poněkud jiné formě. Přesněji řečeno vás pozvu ke shlédnutí slideshow. Mám velmi rád, když se svatební fotografie spojí s hudbou a prezentace je pro takové použití skvělá. Když tedy mladý pár sdílí můj názor a také chce sledovat své fotografie s oblíbeným hudebním doprovodem, navrhuji jim přípravu takovéto prezentace.

číst dál

Marta - portrétní session - 20. května 2024

Marta - portrétní session

Zdravím vás znovu. Jak jsem zmínil v předchozím příspěvku, svatební fotografie je jedním z mých oblíbených témat, ale rozhodně není jediným, které mě zajímá. Dnes tedy pro zpestření ukazuji portrétní session, kterou jsem pořídil skvělé a mega fotogenické modelce. Marta má velmi jedinečný a mezinárodní vzhled, a jednoduchá stylizace to skvěle zdůrazňuje. Níže najdete několik fotografií, které mi přišly nejzajímavější.

číst dál

Svatební fotografie - uvítací příspěvek - 20. května 2024

Svatební fotografie - uvítací příspěvek

Vítám vás, jmenuji se Jakub Purej a jsem fotografem z města Zgorzelec (Dolnoslezské vojvodství). Je mi velkým potěšením vás přivítat na mém blogu. Na tomto místě budu prezentovat fotografie, které jsem nezařadil do portfolia (galerie), ale myslím si, že by měly být na mých stránkách. Fotografie, které budu na blogu ukazovat, jsou především: svatební fotoreportáž, svatební fotografie v exteriéru, portréty, ale nejen to. Jedno je jisté - nebude to monotematické. Budu se snažit, aby se zde nový příspěvek objevil alespoň jednou měsíčně. Na úvod vás zvu ke shlédnutí několika vybraných fotografií z příprav na svatbu Malwiny a Michała.

číst dál