Jakub Purej - Svatební a portrétní fotografie Zgorzelec a Dolní Slezsko

Blog

Hlavní stránka / Blog / Svatba na Silvestra

Svatba na Silvestra - 20. května 2024

Svatba na Silvestra

Silvestr je především spojován s bujarou zábavou, loučením se s minulým rokem a vítáním nového. Může být lepší způsob vstupu do Nového roku než složení manželského slibu milované osobě? Velkolepá svatba v doprovodu hudby a tance je skvělým dárkem pro hosty a zárukou báječně stráveného času mezi blízkými. V takové atmosféře jsem měl tu čest fotografovat svatbu úžasného páru, který si pro tuto významnou událost vybral poslední den roku 2022.

Byla to skvělá příležitost spojit přátelskou atmosféru s krásným prostředím. Fotografování tohoto jedinečného dne bylo nezapomenutelným zážitkem a jsem rád, že jsem mohl být součástí tohoto významného okamžiku.

Hosté si užívali večera plného zábavy, tance a hudby, což přispělo k vytvoření nádherné atmosféry. Přátelé a rodina se bavili až do ranních hodin, a díky tomu vznikly jedinečné a neopakovatelné momenty, které jsem měl možnost zachytit na fotografiích.

Svatba na Silvestra přinesla mnoho krásných vzpomínek, které zůstanou navždy v paměti novomanželů i jejich blízkých. Jsem vděčný, že jsem mohl být součástí této významné události a zachytit její kouzlo na svých fotografiích.